Karışık HesaplarŞifre GerekmezSiz Takip Yapmazsınız3D Secure Güvenilir Ödeme7/24 Aktif Canlı Destek..
3.250,00TL
Türk Aktif HesaplarŞifre Gerekmez0-5 Dakikada BaşlarKEŞFETE DÜŞÜRÜR3D Secure Güvenilir Ödeme7/24 Akt..
249,00TL
Gerçek KullanıcılarŞifre GerekmezSiz Takip Yapmazsınız0-5 Dakikada BaşlarDüşüş Yaşanmaz7/24 Aktif Ca..
280,00TL
500 Organik %100 Türk Takipçi Tek Seferlik1 Ay Boyunca 30 Gönderiye Kadar 50 Türk Oto Beğeni1.0..
600,00TL
Threads %50 Türk Takipçi 250 Adet 130 TLHemen Gönderilir Yeni Sosyal Medya Platformunun Yıldızı Ol#t..
135,00TL
Karışık HesaplarŞifre Gerekmez1 Gönderi0-5 Dakikada Başlar3D Secure Güvenilir Ödeme7/24 Aktif Canlı ..
139,00TL
10 Saniyelik Hareketli Transparan Ekran Çerçevesiİster Kare ister 1920*1080Resim Fortatıda Yanında T..
399,00TL
Facebook+Instagram+TwitterSosyal Medya Hesap Kurulumu10 Gönderinize 100 Beğeni3D Secure Güvenilir Öd..
800,00TL
Paketler & ÖzelliklerTek 1 defa ödeme yaparak, takip eden yıllarda hiç bir ücret ödemeden, ömür ..
7.500,00TL
İstenilen YorumlarKişiye Özel Yorumlar0-10 Dakikada Teslim3D Secure Güvenilir Ödeme7/24 Aktif Canlı ..
179,00TL
Sosyetic.com, markamızın dijital dünyada daha görünür olmasını sağladı. Laçin Yıldırım'ın profesyonelliği ve samimiyetiyle çalışmak keyifli bir deneyimdi.
- Elif T.
Sosyetic.com'un sosyal medya paketleri, işletmemizin hesaplarının aktif ve ilgi çekici olmasını sağladı. Takipçi sayımızda gözle görülür bir artış oldu.
- Zeynep E.
Sosyetic.com sayesinde işletmemizin dijital varlığı güçlendi. Hızlı ve profesyonel hizmetleriyle Laçin Yıldırım ve ekibine teşekkür ederiz!
- Ayşe K.
Threads uygulaması, sosyal medya platformlarında etkileşimi artırmak için harika bir seçenektir. Sosyetic.com'un sağladığı destekle, Threads kullanıcıları takipçi ve beğeni gibi etkileşimleri artırabilirler. Facebook, Instagram, YouTube ve diğer sosyal medya platformlarında Threads ile daha geniş bir kitleye ulaşabilir, içeriklerinizi daha fazla kişiye ulaştırabilirsiniz. Sosyetic.com, sosyal medya alanında sunduğu hizmetlerle, Threads kullanıcılarına daha etkili ve başarılı bir dijital varlık olma imkanı sunmaktadır. Siz de Threads ve sosyetic.com'un gücünü keşfedin.
- Adile H.
Web sitemizi Sosyetic.com'a teslim ettiğimizde, onların hızlı ve profesyonel çalışması bizi şaşırttı! Tüm sektörlere uygun harika tasarımlar sunuyorlar.
- Ebru D.
Google reklamlarımızı Sosyetic.com yönetiyor ve sonuçlar muhteşem! Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kampanyalarımızı kolayca takip edebiliyoruz.
- Ahmet Korkmaz
Sosyetic.com'un sosyal medya yönetim hizmeti, markamızın tanıtımında büyük rol oynadı. Etkili stratejileri ve yaratıcı içerikleriyle çok memnun kaldık.
- Mehmet Y.
Ana okulumuzun web sitesini Sosyetic.com'un eline teslim ettiğimizden beri kullanıcı deneyimi ve görünümde büyük bir fark gözlemledik. Laçin Yıldırım'a teşekkür ederiz!
- Zeynep A.
Sosyal medya yönetimi için Sosyetic.com'u tercih etmek en doğru karardı. İçeriklerimizin kalitesi arttı ve takipçi sayımız katlanarak büyüdü!
- Cemal G.
Alışverişim sorunsuz geçti. Hizmetiniz süper.
- Turgay Karabıyık
Ana Okulumuzun Web Sitesi, Google Reklamları ve Sosyal Medya Yönetimleri Sosyetic.com Laçin Yıldırım Tarafından Yapılıyor Oldukçe Memnunuz.
- Emrah YUCA
Sosyetic.com'un hizmetleri sayesinde işletmemizin dijital stratejisi daha etkili ve verimli hale geldi. Laçin Yıldırım'a profesyonel yaklaşımı için teşekkür ederiz.
- Deniz S.