Özel Grafik TasarımıKaynak DosyaYüksek Çözünürlük1 RevizyonAynı Gün Teslim Süresi3D Secure Güvenilir..
1.250,00TL
Paketler & ÖzelliklerTek 1 defa ödeme yaparak, takip eden yıllarda hiç bir ücret ödemeden, ömür ..
45.499,00TL
Günlük Hız 3500Global DinleyicilerŞifre Gerekmez3D Secure Güvenilir Ödeme7/24 Aktif Canlı Destek..
65,00TL
Günlük Hız 3500Global DinleyicilerŞifre Gerekmez3D Secure Güvenilir Ödeme7/24 Aktif Canlı Destek..
110,00TL
Günlük Hız 300060 ve 90 Saniyelik Podcastler İçin Geçerlidir.Global DinleyicilerŞifre Gerekmez3D Sec..
3.250,00TL
Günlük Hız 300060 ve 90 Saniyelik Podcastler İçin Geçerlidir.Global DinleyicilerŞifre Gerekmez3D Sec..
799,00TL
İstediğiniz Tasarımı Anlatın Size Tasarlayalım3D Secure Güvenilir Ödeme7/24 Aktif Canlı Destek..
500,00TL
Google Haritalar Kaydı3D Secure Güvenilir Ödeme7/24 Aktif Canlı Destek..
1.800,00TL
Ana okulumuzun web sitesini Sosyetic.com'un eline teslim ettiğimizden beri kullanıcı deneyimi ve görünümde büyük bir fark gözlemledik. Laçin Yıldırım'a teşekkür ederiz!
- Zeynep A.
Threads uygulaması, sosyal medya platformlarında etkileşimi artırmak için harika bir seçenektir. Sosyetic.com'un sağladığı destekle, Threads kullanıcıları takipçi ve beğeni gibi etkileşimleri artırabilirler. Facebook, Instagram, YouTube ve diğer sosyal medya platformlarında Threads ile daha geniş bir kitleye ulaşabilir, içeriklerinizi daha fazla kişiye ulaştırabilirsiniz. Sosyetic.com, sosyal medya alanında sunduğu hizmetlerle, Threads kullanıcılarına daha etkili ve başarılı bir dijital varlık olma imkanı sunmaktadır. Siz de Threads ve sosyetic.com'un gücünü keşfedin.
- Adile H.
Sosyetic.com'un sosyal medya paketleri, işletmemizin hesaplarının aktif ve ilgi çekici olmasını sağladı. Takipçi sayımızda gözle görülür bir artış oldu.
- Zeynep E.
Ana Okulumuzun Web Sitesi, Google Reklamları ve Sosyal Medya Yönetimleri Sosyetic.com Laçin Yıldırım Tarafından Yapılıyor Oldukçe Memnunuz.
- Emrah YUCA
Alışverişim sorunsuz geçti. Hizmetiniz süper.
- Turgay Karabıyık
Sosyetic.com'un hizmetleri sayesinde işletmemizin dijital stratejisi daha etkili ve verimli hale geldi. Laçin Yıldırım'a profesyonel yaklaşımı için teşekkür ederiz.
- Deniz S.
Sosyal medya yönetimi için Sosyetic.com'u tercih etmek en doğru karardı. İçeriklerimizin kalitesi arttı ve takipçi sayımız katlanarak büyüdü!
- Cemal G.
Sosyetic.com'un sosyal medya yönetim hizmeti, markamızın tanıtımında büyük rol oynadı. Etkili stratejileri ve yaratıcı içerikleriyle çok memnun kaldık.
- Mehmet Y.
Web sitemizi Sosyetic.com'a teslim ettiğimizde, onların hızlı ve profesyonel çalışması bizi şaşırttı! Tüm sektörlere uygun harika tasarımlar sunuyorlar.
- Ebru D.
Sosyetic.com sayesinde işletmemizin dijital varlığı güçlendi. Hızlı ve profesyonel hizmetleriyle Laçin Yıldırım ve ekibine teşekkür ederiz!
- Ayşe K.
Google reklamlarımızı Sosyetic.com yönetiyor ve sonuçlar muhteşem! Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kampanyalarımızı kolayca takip edebiliyoruz.
- Ahmet Korkmaz
Sosyetic.com, markamızın dijital dünyada daha görünür olmasını sağladı. Laçin Yıldırım'ın profesyonelliği ve samimiyetiyle çalışmak keyifli bir deneyimdi.
- Elif T.