Hakkımızda

Merhaba, Ben Laçin YILDIRIM Dijital Pazarlama & Sosyal Medya Uzmanıyım.


Türkiye’nin %70’ini gezerek ve Uluslar arası programlara katılarak ileri seviye eğitimlere ciddi yatırımlar yaparak kendimi geliştirme fırsatım oldu. 


Edindiğim etkili teknik bilgiler ve tecrübelerle başta şahısların, firma ve şirketlerin reklam danışmanlığı, yönetimini, sosyal medya takibini yapıyor ve stratejilerini kurguluyorum. 


Dijital reklam ve pazarlama stratejileriyle işletmelerin dijitalde büyümelerinde yardımcı oluyorum.


Özellikle sosyal medyalardaki organik takipçi gelişimlerini, beğeni sayılarını, izlenmelerini, gösterimlerini, etkileşimlerini ve prestijlerini istedikleri en iyi düzeyde geliştiriyorum.


Uzmanlık hayatım için yaklaşık 12 yıl boyunca kendimi geliştirip Adobe uygulamalarını, Microsoft uygulamalarını, Google araçlarını en iyi şekilde kullanıp hizmet vermeye çalıştım. Birçok deneme yanılma yöntemi ve testlerle neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını öğrendim. Bu tecrübelerime daha fazla değer katmak için yurtiçi ve yurt dışı en iyi uzman ve koçlardan dijital pazarlama ve sosyal medya eğitimleri aldım. Uluslar arası geçerliliğe sahip bir çok sertifika ve önde gelen kariyer sitesinden rozete sahibim.


Profesyonel iş hayatımda en büyük mutluluk kaynağım danışmanlığını ve yönetimini yaptığım şirketlerin hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmak ve memnuniyetlerini kazanmaktır.


Dijital pazarlama ve sosyal medya hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için info@lacinyldrm.com ya da 0541 568 7313 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. 


Teşekkürler.